kinguzi96

kinguzi96
Movie Buff - 241 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2022
Location: Canada

more Recent Ratings

72 45% Saw (2004) - Rated 21 Jul 2024
65 24% Oppenheimer (2023) - Rated 21 Jul 2024
60 18% Us (2019) - Rated 21 Jul 2024
81 63% The Hunt (2012) - Rated 21 Jul 2024
70 38% Sunshine (2007) - Rated 21 Jul 2024
1% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 21 Jul 2024
22 3% I Am Legend (2007) - Rated 21 Jul 2024
75 52% Whiplash (2014) - Rated 21 Jul 2024
87 79% Succession (2018) - Rated 21 Jul 2024
67 29% Source Code (2011) - Rated 21 Jul 2024