kickdrum

kickdrum
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out kickdrum's...

70 27% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 19 Jan 2016
75 41% Hancock (2008) - Rated 19 Jan 2016
75 41% Coraline (2009) - Rated 19 Jan 2016
80 59% Watchmen (2009) - Rated 19 Jan 2016
65 14% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 19 Jan 2016
85 76% A Beautiful Mind (2001) - Rated 19 Jan 2016
90 86% Moon (2009) - Rated 19 Jan 2016
90 86% Hot Fuzz (2007) - Rated 19 Jan 2016
80 59% The Sixth Sense (1999) - Rated 19 Jan 2016
75 41% Minority Report (2002) - Rated 19 Jan 2016