kharms

kharms
Film Freak - 919 Film Ratings
Member Since: 30 May 2014
Location: Budapest, Hungary

more Recent Ratings

50 32% Mis (1981) - Rated 18 Aug 2021
55 36% The Fire Within (1963) - Rated 11 Apr 2021
30 12% Uncut Gems (2019) - Rated 18 Mar 2021
90 94% Futurama: Bender's Game (2008) - Rated 08 Jul 2020
90 94% Futurama: Bender's Big Score (2007) - Rated 08 Jul 2020
58 36% The Punisher (2004) - Rated 08 Jul 2020
90 94% The Punisher (2017) - Rated 08 Jul 2020
87 90% Constantine: City of Demons (2018) - Rated 08 Jul 2020
87 90% Constantine: City of Demons (2018) - Rated 08 Jul 2020
87 90% Justice League Dark (2017) - Rated 08 Jul 2020