KGar

kgar
Movie Buff - 452 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2012
Location: Seattle, WA, USA

more Recent Ratings

50 32% Mission: Impossible (1996) - Rated 19 Nov 2024
53 46% 17 Again (2009) - Rated 17 Nov 2024
70 80% 21 Jump Street (2012) - Rated 17 Nov 2024
70 80% The Post (2017) - Rated 17 Nov 2024
60 64% In the Mouth of Madness (1994) - Rated 17 Nov 2024
60 64% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Nov 2024
58 59% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 17 Nov 2024
50 32% The Age of Innocence (1993) - Rated 16 Nov 2024
40 10% Suicide Squad (2016) - Rated 16 Nov 2024
40 10% Rocky V (1990) - Rated 16 Nov 2024