Kevin Darona

kevin-darona
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2024
Location: sydeny, nsw, Australia

more Recent Ratings

90 69% Inglourious Basterds (2009) - Rated 12 Jul 2024
95 88% Get Out (2017) - Rated 10 Jul 2024
85 40% Bullet Train (2022) - Rated 10 Jul 2024
75 21% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 10 Jul 2024
70 13% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 10 Jul 2024
95 88% Pride & Prejudice (2005) - Rated 10 Jul 2024
"loved it"
85 40% Hereditary (2018) - Rated 08 Jul 2024
85 40% Midsommar (2019) - Rated 08 Jul 2024
92 80% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 05 Jul 2024
83 28% Nope (2022) - Rated 05 Jul 2024