ker_xox
Recent Ratings
Check out ker_xox's...
80 44% | Taken (2008) - Rated 24 Aug 2009 |
75 31% | Knowing (2009) - Rated 24 Aug 2009 |
86 67% | Watchmen (2009) - Rated 24 Aug 2009 |
80 44% | The Haunting in Connecticut (2009) - Rated 23 Aug 2009 |
78 37% | He's Just Not That Into You (2009) - Rated 23 Aug 2009 |
90 76% | Revolutionary Road (2008) - Rated 23 Aug 2009 |
80 44% | Step Brothers (2008) - Rated 23 Aug 2009 |
75 31% | Quarantine (2008) - Rated 23 Aug 2009 |
75 31% | I Love You, Man (2009) - Rated 23 Aug 2009
"I usually love Paul Rudd's characters but this one was really annoying."
|
60 14% | Legally Blonde (2001) - Rated 23 Aug 2009 |