kennytheecat
Recent Ratings
Check out kennytheecat's...
90 78% | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 10 Sep 2008 |
80 35% | Gremlins (1984) - Rated 10 Sep 2008 |
75 14% | The Road Warrior (1981) - Rated 10 Sep 2008 |
95 92% | Mad Max (1979) - Rated 10 Sep 2008 |
80 35% | Frida (2002) - Rated 10 Sep 2008
"Julie Taymor does no wrong."
|
85 60% | The Cell (2000) - Rated 10 Sep 2008
"Beautiful. just beautiful"
|
90 78% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 10 Sep 2008 |
85 60% | Duel (1971) - Rated 10 Sep 2008 |
75 14% | Footloose (1984) - Rated 10 Sep 2008 |
85 60% | Once Upon a Time in America (1984) - Rated 10 Sep 2008 |