kel varnsen

kel_varnsen
Film Freak - 612 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2014
Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out kel varnsen's...

85 85% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 23 May 2015
82 79% Presto (2008) - Rated 23 May 2015
89 93% Chungking Express (1994) - Rated 23 May 2015
87 90% The Apartment (1960) - Rated 23 May 2015
15 17% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 16 Feb 2015
46 32% Planet 51 (2009) - Rated 16 Feb 2015
3% Free Willy 2: The Adventure Home (1995) - Rated 16 Feb 2015
11% The Next Karate Kid (1994) - Rated 16 Feb 2015
38 29% Nanny McPhee (2006) - Rated 16 Feb 2015
3% The Flintstones in Viva Rock Vegas (2000) - Rated 16 Feb 2015