kavinski

kavinski
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2024
Location: İstanbul, Turkey

more Recent Ratings

75 45% The Worst Person in the World (2021) - Rated 12 Mar 2024
80 64% Oslo, August 31st (2011) - Rated 12 Mar 2024
75 45% Reprise (2006) - Rated 12 Mar 2024
80 64% Dogville Confessions (2003) - Rated 12 Mar 2024
90 97% Dogville (2003) - Rated 12 Mar 2024
75 45% Takva (2006) - Rated 12 Mar 2024
65 16% Kelebekler (2018) - Rated 12 Mar 2024
75 45% Müthiş Bir Tren (1975) - Rated 12 Mar 2024
85 91% Bir İntihar (1975) - Rated 12 Mar 2024
80 64% Geçmiş Zaman Elbiseleri (1975) - Rated 12 Mar 2024