kasimirrr
Recent Ratings
Check out kasimirrr's...
90 98% | Apocalypse Now (1979) - Rated 14 Aug 2007 |
10 33% | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 14 Aug 2007 |
25 59% | Die Hard 2 (1990) - Rated 14 Aug 2007 |
5 16% | Night of the Living Dead (1968) - Rated 14 Aug 2007 |
30 65% | Speed (1994) - Rated 14 Aug 2007 |
25 59% | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 14 Aug 2007 |
45 80% | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 14 Aug 2007 |
5 16% | True Lies (1994) - Rated 14 Aug 2007 |
5 16% | Conan the Barbarian (1982) - Rated 14 Aug 2007 |
65 90% | For a Few Dollars More (1965) - Rated 14 Aug 2007 |