karthiksu

karthiksu
Film Freak - 555 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2015

more Recent Ratings

Check out karthiksu's...

80 92% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 25 Apr 2015
20 3% Maryada Ramanna (2010) - Rated 25 Apr 2015
60 61% Shamitabh (2015) - Rated 25 Apr 2015
60 61% Anjaan (2014) - Rated 25 Apr 2015
80 92% I (2015) - Rated 25 Apr 2015
60 61% Cuckoo (2014) - Rated 25 Apr 2015
30 7% Ithu Kathirvelan Kadhal (2014) - Rated 25 Apr 2015
70 80% Kumki (2012) - Rated 25 Apr 2015
80 92% Kaththi (2014) - Rated 25 Apr 2015
70 80% Chennai 600028 (2007) - Rated 25 Apr 2015