kafka29
Recent Ratings
Check out kafka29's...
83 64% | Jules and Jim (1962) - Rated 11 Jan 2011 |
99 97% | Shoot the Piano Player (1960) - Rated 11 Jan 2011 |
75 37% | Bed & Board (1970) - Rated 11 Jan 2011 |
70 28% | The Story of Adele H. (1975) - Rated 11 Jan 2011 |
85 69% | The Last Metro (1980) - Rated 11 Jan 2011 |
80 55% | Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse (1991) - Rated 11 Jan 2011 |
70 28% | Youth Without Youth (2007) - Rated 11 Jan 2011 |
82 63% | Persona: A Poem in Images (2004) - Rated 11 Jan 2011 |
85 69% | Autumn Sonata (1978) - Rated 11 Jan 2011 |
92 88% | Winter Light (1963) - Rated 11 Jan 2011 |