jwk123

jwk123
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2022
Location: Denmark

more Recent Ratings

45 16% Revolutionary Road (2008) - Rated 16 Jul 2023
65 36% Office Space (1999) - Rated 15 Jul 2023
73 58% Melancholia (2011) - Rated 15 Jul 2023
55 25% Navalny (2022) - Rated 30 Mar 2023
67 41% A Bronx Tale (1993) - Rated 30 Mar 2023
79 89% 12 Angry Men (1957) - Rated 30 Mar 2023
78 83% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 04 Jan 2023
20 8% The Wave (2015) - Rated 04 Jan 2023
72 56% Ben-Hur (1959) - Rated 19 Dec 2022
65 36% Vesper (2022) - Rated 19 Dec 2022