jweiskopf

jweiskopf
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2016
Location: USA
Bio: Horror buff. Foreign buff. Foreign horror buff. Hollywood sucks.

more Recent Ratings

Check out jweiskopf's...

90 56% Saw (2004) - Rated 06 Sep 2016
100 90% Away from Her (2007) - Rated 06 Sep 2016
90 56% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 06 Sep 2016
3% The Road to El Dorado (2000) - Rated 06 Sep 2016
100 90% Cape Fear (1991) - Rated 06 Sep 2016
80 31% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 06 Sep 2016
95 78% Inside (2007) - Rated 06 Sep 2016
90 56% Carrie (2013) - Rated 06 Sep 2016
90 56% 30 Days of Night (2007) - Rated 06 Sep 2016
90 56% Let the Right One In (2008) - Rated 06 Sep 2016