juliogonza

juliogonza
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2006
Location: USA

more Recent Ratings

15 15% RoboCop 3 (1993) - Rated 12 Dec 2006
"WTF? JUNK!"
95 76% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 12 Dec 2006
92 57% Gattaca (1997) - Rated 12 Dec 2006
95 76% I Heart Huckabees (2004) - Rated 12 Dec 2006
"movie's a trip"
80 38% The Cable Guy (1996) - Rated 12 Dec 2006
"Pretty legit."
95 76% Mad Max (1979) - Rated 12 Dec 2006
"YEEEEYA MAD MAX!"
15 15% Win a Date with Tad Hamilton! (2004) - Rated 12 Dec 2006
"ZOMG CHICK FLICK"
80 38% Rocky III (1982) - Rated 12 Dec 2006
"It's ridiculous, but very entertaining"
85 50% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 12 Dec 2006
"A bit over-rated, but it was pretty alright."
100 96% Day of the Dead (1985) - Rated 12 Dec 2006
"PWNAGE, ZOMBIES FTW"