judecw
Recent Ratings
Check out judecw's...
65 41% | The Martian (2015) - Rated 24 Aug 2024 |
68 45% | The Lobster (2015) - Rated 24 Aug 2024 |
65 41% | When Marnie Was There (2014) - Rated 24 Aug 2024 |
66 44% | Good Time (2017) - Rated 24 Aug 2024 |
65 41% | Get Out (2017) - Rated 24 Aug 2024 |
62 38% | Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) - Rated 24 Aug 2024 |
60 35% | The Post (2017) - Rated 24 Aug 2024 |
62 38% | The Farewell (2019) - Rated 24 Aug 2024 |
60 35% | Isle of Dogs (2018) - Rated 24 Aug 2024 |
65 41% | Palm Springs (2020) - Rated 24 Aug 2024 |