juan.v

juanv
Movie Buff - 490 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2014

more Recent Ratings

90 73% El hombre de papel (1963) - Rated 26 Jul 2014
100 93% El compadre Mendoza (1934) - Rated 26 Jul 2014
40 2% La fée printemps (1902) - Rated 26 Jul 2014
90 73% El náufrago de la Calle Providencia (1971) - Rated 26 Jul 2014
90 73% Canoa (1976) - Rated 26 Jul 2014
70 25% Heart (2010) - Rated 26 Jul 2014
90 73% Allá en el Rancho Grande (1936) - Rated 26 Jul 2014
90 73% El automóvil gris (1919) - Rated 26 Jul 2014
20 0% María Sabina, Woman of the Spirit (1978) - Rated 26 Jul 2014
60 11% Ángel de fuego (1992) - Rated 26 Jul 2014