juanbazooka

juanbazooka
Cinema Addict - 1057 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2014

more Recent Ratings

75 23% Game Night (2018) - Rated 08 Jul 2018
80 44% Annihilation (2018) - Rated 08 Jul 2018
80 44% The Endless (2017) - Rated 01 Jul 2018
70 12% Slither (2006) - Rated 30 Oct 2017
75 23% Primer (2004) - Rated 18 Feb 2017
75 23% Sunshine (2007) - Rated 31 Jan 2017
70 12% Bad Moms (2016) - Rated 11 Nov 2016
80 44% Mike and Dave Need Wedding Dates (2016) - Rated 26 Sep 2016
85 71% Deadpool (2016) - Rated 25 Aug 2016
85 71% The Nice Guys (2016) - Rated 25 Aug 2016