jtmiller

jtmiller
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2013
Location: Newburyport, Massachusetts, USA

more Recent Ratings

Check out jtmiller's...

93 91% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 30 Aug 2013
95 98% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 30 Aug 2013
93 91% Roxanne (1987) - Rated 30 Aug 2013
88 77% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 30 Aug 2013
87 69% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 30 Aug 2013
93 91% Winter's Bone (2010) - Rated 30 Aug 2013
85 57% Precious (2009) - Rated 30 Aug 2013
87 69% Up (2009) - Rated 30 Aug 2013
87 69% 127 Hours (2010) - Rated 30 Aug 2013
87 69% The Hurt Locker (2009) - Rated 30 Aug 2013