Jstern2009
Recent Ratings
Check out Jstern2009's...
75 26% | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 27 Sep 2010 |
71 21% | Lilo & Stitch (2002) - Rated 27 Sep 2010 |
60 4% | 50 First Dates (2004) - Rated 27 Sep 2010 |
40 1% | 8 Mile (2002) - Rated 27 Sep 2010 |
85 64% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 18 Jul 2010 |
75 26% | The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) - Rated 02 Mar 2010 |
70 15% | Stuart Little (1999) - Rated 02 Mar 2010 |
77 33% | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 02 Mar 2010 |
75 26% | The Lion King (1994) - Rated 16 Feb 2010 |
70 15% | Men in Black II (2002) - Rated 16 Feb 2010 |