jrknightmare

jrknightmare
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jrknightmare's...

90 46% How I Met Your Mother (2005) - Rated 22 Aug 2017
88 26% Flaked (2016) - Rated 02 Aug 2017
89 31% Irrational Man (2015) - Rated 28 Feb 2017
95 83% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 24 Jan 2017
90 46% The Score (2001) - Rated 31 Dec 2016
92 63% War Dogs (2016) - Rated 18 Dec 2016
92 63% La La Land (2016) - Rated 18 Dec 2016
92 63% Wet Hot American Summer (2001) - Rated 17 Dec 2016
95 83% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 17 Dec 2016
95 83% Night at the Museum (2006) - Rated 17 Dec 2016