jplamv

jplamv
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2021
Location: North Tonawanda, NY, USA

more Recent Ratings

75 45% Antrum (2019) - Rated 05 Aug 2021
75 45% Creep (2014) - Rated 05 Aug 2021
65 25% The Houses October Built (2014) - Rated 05 Aug 2021
80 70% Grave Encounters (2010) - Rated 05 Aug 2021
15 15% The Final Girls (2015) - Rated 05 Aug 2021
75 45% The Dark Tapes (2017) - Rated 05 Aug 2021
5% Body at Brighton Rock (2019) - Rated 05 Aug 2021
85 90% As Above, So Below (2014) - Rated 05 Aug 2021
85 90% Hell House LLC II: The Abaddon Hotel (2018) - Rated 05 Aug 2021
80 70% Hell House LLC (2015) - Rated 05 Aug 2021