jordanchang

jordanchang
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2024
Location: Charlotte, North Carolina, USA

more Recent Ratings

67 31% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 17 Aug 2024
31 7% Home (2015) - Rated 13 Aug 2024
45 13% The Mitchells vs. the Machines (2021) - Rated 11 Aug 2024
21 1% Megamind (2010) - Rated 05 Aug 2024
41 11% The Croods (2013) - Rated 03 Aug 2024
73 41% Finding Dory (2016) - Rated 02 Aug 2024
47 14% The Secret Life of Pets (2016) - Rated 01 Aug 2024
32 8% Minions (2015) - Rated 31 Jul 2024
78 58% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 31 Jul 2024
74 44% Sausage Party (2016) - Rated 31 Jul 2024