jon23ak

jon23ak
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2023
Location: Carlsbad, Arizona, USA

more Recent Ratings

30 1% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 27 Apr 2024
100 91% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 27 Apr 2024
98 51% Ender's Game (2013) - Rated 27 Apr 2024
97 41% Thirteen Lives (2022) - Rated 27 Apr 2024
98 51% Dune: Part Two (2024) - Rated 27 Apr 2024
50 5% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 03 Dec 2023
95 28% Die Hard (1988) - Rated 03 Dec 2023
95 28% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 03 Dec 2023
99 71% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 03 Dec 2023
99 71% Moneyball (2011) - Rated 03 Dec 2023