joelbass

joelbass
Movie Buff - 287 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: Denver, Colorado, USA

more Recent Ratings

Check out joelbass's...

80 72% Life Is Beautiful (1997) - Rated 14 Feb 2012
75 64% Hands on a Hard Body: The Documentary (1997) - Rated 14 Feb 2012
"A weird and wonderful documentary about people who are willing to do whatever it takes to win a radio station's truck giveaway. Amazing characters."
85 83% Lone Star (1996) - Rated 14 Feb 2012
60 39% Throw Momma from the Train (1987) - Rated 14 Feb 2012
55 27% So I Married an Axe Murderer (1993) - Rated 14 Feb 2012
55 27% Always (1989) - Rated 14 Feb 2012
55 27% Dune (1984) - Rated 14 Feb 2012
55 27% Air America (1990) - Rated 14 Feb 2012
60 39% Platoon (1986) - Rated 14 Feb 2012
80 72% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 14 Feb 2012