jindroush

jindroush
Cinema Addict - 1278 Film Ratings
Member Since: 25 May 2014
Location: Czech Republic

more Recent Ratings

Check out jindroush's...

70 60% The Monuments Men (2014) - Rated 25 May 2014
50 11% Walking Too Fast (2009) - Rated 25 May 2014
60 29% American Hustle (2013) - Rated 25 May 2014
70 60% Thor: The Dark World (2013) - Rated 25 May 2014
70 60% Gåten Ragnarok (2013) - Rated 25 May 2014
70 60% Saving Mr. Banks (2013) - Rated 25 May 2014
40 4% In the Shadow (2012) - Rated 25 May 2014
70 60% The Counselor (2013) - Rated 25 May 2014
80 87% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 25 May 2014
70 60% Kvinden i buret (2013) - Rated 25 May 2014