Jimmis
Bio: The 5 Star System
Recent Ratings
Check out Jimmis's...
80 69% | Ran (1985) - Rated 25 Jan 2017 |
100 96% | Fences (2016) - Rated 03 Jan 2017 |
60 27% | Hail, Caesar! (2016) - Rated 25 Dec 2016 |
60 27% | The Tree of Life (2011) - Rated 21 Dec 2016 |
40 4% | Misery (1990) - Rated 15 Aug 2016 |
80 69% | Birdman (2014) - Rated 05 Aug 2016 |
60 27% | Examined Life (2008) - Rated 21 Jul 2016 |
60 27% | Harvey (1950) - Rated 23 May 2016 |
80 69% | Song of the Sea (2014) - Rated 23 Feb 2016 |
80 69% | The Tale of the Princess Kaguya (2014) - Rated 23 Feb 2016 |