jimjam

jimjam
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2024
Location: USA

more Recent Ratings

80 65% Godzilla Minus One (2023) - Rated 07 Dec 2024
80 65% Orange County (2002) - Rated 02 Dec 2024
70 42% ¡Casa Bonita Mi Amor! (2024) - Rated 02 Dec 2024
60 19% Mike Mignola: Drawing Monsters (2022) - Rated 02 Dec 2024
80 65% Beetlejuice (1988) - Rated 11 Nov 2024
70 42% Beetlejuice Beetlejuice (2024) - Rated 11 Nov 2024
70 42% The Faculty (1998) - Rated 11 Nov 2024
80 65% Deadpool & Wolverine (2024) - Rated 11 Nov 2024
70 42% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 11 Nov 2024
79 57% Partysaurus Rex (2012) - Rated 13 Oct 2024