JiminyCritic
Recent Ratings
Check out JiminyCritic's...
90 56% | Joe (2014) - Rated 16 Jul 2014 |
35 13% | Rob the Mob (2014) - Rated 14 Jul 2014 |
76 41% | Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 10 Jul 2014 |
81 47% | Enemy (2014) - Rated 10 Jul 2014 |
76 41% | It's a Disaster (2012) - Rated 09 Jul 2014 |
72 29% | 21 Jump Street (2012) - Rated 09 Jul 2014 |
78 45% | Edge of Tomorrow (2014) - Rated 03 Jul 2014 |
73 32% | Wake in Fright (1971) - Rated 02 Jul 2014 |
5 8% | Major Payne (1995) - Rated 26 Jun 2014
"5 for Michael Ironside"
|
70 25% | Audition (1999) - Rated 26 Jun 2014 |