jethro_vegas

jethrovegas
Movie Buff - 353 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2014
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jethro_vegas's...

85 89% RoboCop (1987) - Rated 12 Sep 2019
75 70% The Company of Wolves (1984) - Rated 12 Sep 2019
70 57% Fright Night (2011) - Rated 12 Sep 2019
65 45% Altered States (1980) - Rated 31 Oct 2015
75 70% The Lair of the White Worm (1988) - Rated 31 Oct 2015
80 82% A Clockwork Orange (1971) - Rated 30 Oct 2015
60 36% The War of the Roses (1989) - Rated 30 Oct 2015
60 36% Dragonslayer (1981) - Rated 30 Oct 2015
80 82% Jurassic World (2015) - Rated 27 Jul 2015
55 30% Ant-Man (2015) - Rated 27 Jul 2015