jennyfish

jennyfish
Movie Buff - 415 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2011
Location: UK

more Recent Ratings

58 5% Handsome Devil (2016) - Rated 21 Aug 2017
78 41% Logan (2017) - Rated 10 Aug 2017
75 31% Captain America: Civil War (2016) - Rated 04 Aug 2017
56 4% The Circle (2017) - Rated 04 Aug 2017
81 59% Dunkirk (2017) - Rated 04 Aug 2017
56 4% Night Owls (2015) - Rated 19 Apr 2017
44 1% Very Good Girls (2014) - Rated 19 Apr 2017
63 9% Wild (2014) - Rated 19 Apr 2017
40 0% Sixteen Candles (1984) - Rated 19 Apr 2017
59 6% Never Been Kissed (1999) - Rated 19 Apr 2017