Jeef
Recent Ratings
Check out Jeef's...
78 34% | Red Riding Hood (2011) - Rated 29 Sep 2011
"I think I preferred the re-imagined story in the movie as opposed to the original."
|
48 3% | Hall Pass (2011) - Rated 29 Sep 2011 |
98 92% | Gandhi (1982) - Rated 29 Sep 2011
"I love a movie that makes you think."
|
72 19% | The Blair Witch Project (1999) - Rated 29 Sep 2011
"Interesting subject matter, but not as scary as it was made out to be."
|
90 73% | Gladiator (2000) - Rated 29 Sep 2011 |
89 65% | Gran Torino (2008) - Rated 29 Sep 2011 |
78 34% | Sweet Home Alabama (2002) - Rated 29 Sep 2011 |
98 92% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 29 Sep 2011 |
86 57% | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 29 Sep 2011 |
84 50% | Blood Diamond (2006) - Rated 29 Sep 2011 |