jdvhunt

jdvhunt
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2024
Location: Australia

more Recent Ratings

90 86% The Matrix (1999) - Rated 24 Nov 2024
78 34% A Bronx Tale (1993) - Rated 24 Nov 2024
95 96% Breaking Bad (2008) - Rated 24 Nov 2024
90 86% Mr Inbetween (2018) - Rated 24 Nov 2024
80 52% The Florida Project (2017) - Rated 24 Nov 2024
80 52% Looper (2012) - Rated 24 Nov 2024
80 52% Sicario (2015) - Rated 24 Nov 2024
80 52% The Last Stop In Yuma County (2023) - Rated 24 Nov 2024
80 52% LaRoy, Texas (2024) - Rated 24 Nov 2024
80 52% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 24 Nov 2024