jbol1983

jbol1983
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2012
Location: Norcross, Georgia, USA

more Recent Ratings

Check out jbol1983's...

80 31% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 17 Nov 2012
40 5% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 17 Nov 2012
90 56% Big Fish (2003) - Rated 17 Nov 2012
90 56% The King's Speech (2010) - Rated 17 Nov 2012
100 94% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 17 Nov 2012
85 44% Windtalkers (2002) - Rated 17 Nov 2012
40 5% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 17 Nov 2012
100 94% A Charlie Brown Thanksgiving (1973) - Rated 17 Nov 2012
1% Top Gun (1986) - Rated 17 Nov 2012
99 86% Shrek 2 (2004) - Rated 17 Nov 2012