jaehoney

jaehoney
Movie Buff - 242 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2012
Location: Brooklyn, New York, New York, USA

more Recent Ratings

Check out jaehoney's...

95 93% The English Patient (1996) - Rated 16 Nov 2012
85 60% Monsters, Inc. (2001) - Rated 16 Nov 2012
80 37% The Avengers (2012) - Rated 16 Nov 2012
85 60% The Hunger Games (2012) - Rated 16 Nov 2012
95 93% Se7en (1995) - Rated 16 Nov 2012
70 14% Sherlock Holmes (2009) - Rated 16 Nov 2012
65 9% Night at the Museum (2006) - Rated 16 Nov 2012
85 60% The Kids Are All Right (2010) - Rated 16 Nov 2012
85 60% Shutter Island (2010) - Rated 16 Nov 2012
85 60% High Fidelity (2000) - Rated 16 Nov 2012