Jackson
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2021
Location: Christchurch, Canterbury, New Zealand
Bio: Shrek is love. Shrek is life
Recent Ratings
Check out Jackson's...
80 52% | Iron Man 3 (2013) - Rated 06 Jul 2021 |
100 92% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 06 Jul 2021 |
75 42% | Fight Club (1999) - Rated 06 Jul 2021 |
85 62% | Predator (1987) - Rated 06 Jul 2021 |
85 62% | Aliens (1986) - Rated 06 Jul 2021 |
90 71% | Oblivion (2013) - Rated 06 Jul 2021 |
100 92% | Ghost (1990) - Rated 06 Jul 2021 |
60 20% | Thor: The Dark World (2013) - Rated 06 Jul 2021 |
100 92% | Hackers (1995) - Rated 06 Jul 2021 |
70 34% | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 06 Jul 2021 |