ishyluck
Bio: I love movies and I am here to discover gems I have yet to enjoy. Come on movie lovers, I know you have suggestions for me!
Recent Ratings
Check out ishyluck's...
100 0% | What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Rated 10 Feb 2013
"LOVE this! So great!"
|
100 0% | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Rated 10 Feb 2013 |
100 0% | Dancer in the Dark (2000) - Rated 10 Feb 2013
"If anyone wants a good cry. Just a really out of the park sob, this is my gift to you."
|
100 0% | V for Vendetta (2006) - Rated 10 Feb 2013 |
100 0% | Steel Magnolias (1989) - Rated 10 Feb 2013 |
90 0% | Hook (1991) - Rated 10 Feb 2013 |
100 0% | Mona Lisa Smile (2003) - Rated 10 Feb 2013 |
85 0% | The Ring (2002) - Rated 10 Feb 2013 |
100 0% | Pride and Prejudice (1995) - Rated 10 Feb 2013 |
100 0% | Contact (1997) - Rated 10 Feb 2013 |