iShaveh

ishaveh
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2008
Location: USA

more Recent Ratings

100 90% The Polar Express (2004) - Rated 07 Sep 2008
"I LOVE THIS MOVIE. THE PEOPLE LOOK SO REAL, AND THE SONGS ARE SO HEARTWARMING."
4% All Dogs Go to Heaven 2 (1996) - Rated 07 Sep 2008
"I stopped it in the middle."
20 31% Madagascar (2005) - Rated 07 Sep 2008
"I didn't enjoy this one much."
10 13% The Goonies (1985) - Rated 07 Sep 2008
"This was okay, i guess."
50 54% Finding Nemo (2003) - Rated 07 Sep 2008
"Awesome."
90 77% Monsters, Inc. (2001) - Rated 07 Sep 2008
"So cute. I almost cried at the end."
100 90% Fantasia (1940) - Rated 07 Sep 2008
"I use to love this movie."
60 68% Aladdin (1992) - Rated 07 Sep 2008
"Aww, so cuuteee."
20 31% Pinocchio (1940) - Rated 07 Sep 2008
"it's alright. not something i would watch."
20 31% Ice Age (2002) - Rated 07 Sep 2008
"ehh, not much."