impig

impig
Movie Buff - 279 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2019
Location: Slovenia

more Recent Ratings

65 30% In the Heat of the Sun (1994) - Rated 15 Dec 2024
60 14% Gladiator 2 (2024) - Rated 14 Dec 2024
60 14% Yannick (2023) - Rated 13 Dec 2024
75 76% No Country for Old Men (2007) - Rated 11 Dec 2024
65 30% First Love (2019) - Rated 11 Dec 2024
65 30% C'è ancora domani (2023) - Rated 06 Dec 2024
70 53% Joker: Folie à Deux (2024) - Rated 01 Dec 2024
70 53% Gladiator (2000) - Rated 01 Dec 2024
70 53% Gozu (2003) - Rated 30 Sep 2024
60 14% Bad Education (2004) - Rated 29 Sep 2024