ikelman27

ikelman27
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2020
Location: USA

more Recent Ratings

Check out ikelman27's...

100 96% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 30 Jan 2020
70 25% The Secret of NIMH (1982) - Rated 30 Jan 2020
95 83% Fantasia (1940) - Rated 30 Jan 2020
95 83% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 30 Jan 2020
90 74% Good Will Hunting (1997) - Rated 30 Jan 2020
90 74% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 30 Jan 2020
100 96% Snowpiercer (2014) - Rated 30 Jan 2020
94 78% The Iron Giant (1999) - Rated 30 Jan 2020
98 91% Office Space (1999) - Rated 30 Jan 2020
95 83% The Mummy (1999) - Rated 30 Jan 2020