iheartziyi
Bio: Yo.
Recent Ratings
Check out iheartziyi's...
92 62% | The Simpsons Movie (2007) - Rated 14 Aug 2007 |
93 70% | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
98 83% | American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
"I don't get the slack it gets at all."
|
74 12% | Ice Age (2002) - Rated 14 Aug 2007
"Very, very good."
|
98 83% | Billy Elliot (2000) - Rated 14 Aug 2007
"Perfect. Just perfect."
|
88 45% | Casino Royale (2006) - Rated 14 Aug 2007
"Never liked Bond. I do now."
|
68 4% | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 14 Aug 2007
"It's fun. And good. I think. Yes, I know."
|
91 54% | Dogma (1999) - Rated 14 Aug 2007
"Smith's best movie. I'm serious."
|
75 20% | Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007 |
79 37% | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Rated 14 Aug 2007
"SO FREAKING UNDERRATED. Sorry for the caps, but it's true."
|