hughesj11
Recent Ratings
Check out hughesj11's...
55 12% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 08 Jan 2021 |
95 99% | Avengers: Endgame (2019) - Rated 08 Jan 2021 |
88 86% | Game Night (2018) - Rated 08 Jan 2021 |
85 75% | The Invisible Man (2020) - Rated 08 Jan 2021 |
88 86% | Zero Dark Thirty (2012) - Rated 19 Jul 2020 |
65 24% | Get Smart (2008) - Rated 19 Jul 2020 |
60 18% | Jurassic Park III (2001) - Rated 15 Jul 2020 |
85 75% | Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 15 Jul 2020 |
60 18% | Bruce Almighty (2003) - Rated 15 Jul 2020 |
70 34% | Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 15 Jul 2020 |