huesera

huesera
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 22 May 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

86 54% Before Sunrise (1995) - Rated 23 May 2019
52 3% Dune (1984) - Rated 23 May 2019
89 63% Schindler's List (1993) - Rated 23 May 2019
78 35% Monster (2003) - Rated 23 May 2019
80 40% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 23 May 2019
65 10% The Wrestler (2008) - Rated 23 May 2019
78 35% American Psycho (2000) - Rated 23 May 2019
91 71% The Godfather (1972) - Rated 23 May 2019
71 19% Sin City (2005) - Rated 23 May 2019
91 71% Raising Arizona (1987) - Rated 23 May 2019