horazalra

horazalra
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2018
Location: Colombia

more Recent Ratings

Check out horazalra's...

86 94% Psycho (1960) - Rated 30 Apr 2018
70 30% La La Land (2016) - Rated 30 Apr 2018
74 44% Hot Fuzz (2007) - Rated 30 Apr 2018
75 50% Gladiator (2000) - Rated 30 Apr 2018
79 70% Caché (2005) - Rated 30 Apr 2018
84 90% Barry Lyndon (1975) - Rated 30 Apr 2018
79 70% Scarface (1983) - Rated 30 Apr 2018
80 75% Raging Bull (1980) - Rated 30 Apr 2018
69 24% On the Waterfront (1954) - Rated 30 Apr 2018
82 83% Memories of Murder (2003) - Rated 28 Apr 2018