hodag

hodag
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2006
Location: USA

more Recent Ratings

80 59% Timecop (1994) - Rated 28 Dec 2007
75 42% Batman Returns (1992) - Rated 28 Dec 2007
80 59% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 28 Dec 2007
40 8% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 28 Dec 2007
75 42% Smokey and the Bandit (1977) - Rated 28 Dec 2007
90 84% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 28 Dec 2007
90 84% The Blues Brothers (1980) - Rated 28 Dec 2007
15 3% Dungeons & Dragons (2000) - Rated 28 Dec 2007
"Snailssss!!!!!!"
100 98% Evil Dead II (1987) - Rated 28 Dec 2007
80 59% Serial Mom (1994) - Rated 28 Dec 2007