Hendo

hendo
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2008
Location: Australia

more Recent Ratings

100 98% Oldboy (2003) - Rated 01 Aug 2008
"One of the most memboralbe, mesmorising, exciting and disturbing movies of the last decade. Extremly original, this is Asian cinema at its best."
55 6% The Mummy (1932) - Rated 01 Aug 2008
80 54% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 01 Aug 2008
65 16% Watership Down (1978) - Rated 01 Aug 2008
30 2% Benny & Joon (1993) - Rated 01 Aug 2008
82 66% Back to the Future Part III (1990) - Rated 01 Aug 2008
70 32% Aladdin (1992) - Rated 01 Aug 2008
70 32% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 01 Aug 2008
85 76% Wedding Crashers (2005) - Rated 01 Aug 2008
85 76% War of the Worlds (2005) - Rated 01 Aug 2008