helsinki606

helsinki606
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2016
Location: Australia
Bio: Not very good at predicting whether I\\\'ll like a movie.

more Recent Ratings

Check out helsinki606's...

92 90% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 24 Apr 2016
90 59% Midnight in Paris (2011) - Rated 24 Apr 2016
93 94% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 24 Apr 2016
89 41% Zootopia (2016) - Rated 24 Apr 2016
91 81% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 03 Apr 2016
90 59% Blue Jasmine (2013) - Rated 03 Apr 2016
94 97% 12 Years a Slave (2013) - Rated 03 Apr 2016
91 81% Under the Skin (2014) - Rated 03 Apr 2016
90 59% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 03 Apr 2016
85 30% Calvary (2014) - Rated 03 Apr 2016