Hchief
Recent Ratings
Check out Hchief's...
90 86% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 07 May 2013 |
95 97% | The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 28 Mar 2013 |
80 69% | Wreck-It Ralph (2012) - Rated 28 Mar 2013 |
15 6% | Good Luck Chuck (2007) - Rated 17 Feb 2013 |
85 75% | Django Unchained (2012) - Rated 29 Jan 2013 |
90 86% | Between Two Ferns with Zach Galifianakis (2009) - Rated 29 Jan 2013 |
65 36% | Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 13 Jan 2013 |
95 97% | The Descendants (2011) - Rated 11 Jan 2013 |
75 60% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 11 Jan 2013 |
65 36% | The Hunger Games (2012) - Rated 11 Jan 2013 |