hbah427

hbah427
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2008
Location: USA

more Recent Ratings

100 79% I Am Legend (2007) - Rated 05 Apr 2008
"The Movie was a very Christian movie, which I was not expecting! http://www.lewrockwell.com/tucker/tucker96.html"
100 79% Shrek (2001) - Rated 05 Apr 2008
"CAN'T go wrong with Shrek"
100 79% Elf (2003) - Rated 05 Apr 2008
"One of Will Ferrell's Greatest Movies!"
89 29% Bowfinger (1999) - Rated 05 Apr 2008
"Very Funny! Could have done a sequel!"
96 37% Scooby-Doo (2002) - Rated 05 Apr 2008
"Really captures the real spirit of Scooby-Doo"
84 20% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 05 Apr 2008
"Could have been better..."
99 50% The Simpsons Movie (2007) - Rated 05 Apr 2008
"Very Funny! They should introduce the characters from the movie into the show."
100 79% Romeo and Juliet (1968) - Rated 05 Apr 2008
"I Can't Imagine giving the Bard's work anything less than 100! Franco Zeffirelli did a very good job directing!"
100 79% Clifford (1994) - Rated 05 Apr 2008
99 50% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 05 Apr 2008
"SOOOO Random, Yet SOOOO funny!"