Havardhuns

havardhuns
Movie Buff - 236 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2013
Location: Norway, Norway

more Recent Ratings

Check out Havardhuns's...

50 25% Bee Movie (2007) - Rated 08 Dec 2013
40 15% Be Kind Rewind (2008) - Rated 08 Dec 2013
25 4% Battle: Los Angeles (2011) - Rated 08 Dec 2013
30 7% Bad Boys II (2003) - Rated 08 Dec 2013
40 15% Bad Boys (1995) - Rated 08 Dec 2013
50 25% Arthur (2011) - Rated 08 Dec 2013
60 39% Apollo 13 (1995) - Rated 08 Dec 2013
68 61% Antichrist (2009) - Rated 08 Dec 2013
30 7% I Am Legend (2007) - Rated 08 Dec 2013
66 55% Adventureland (2009) - Rated 08 Dec 2013